Erfarenheten
sitter i väggarna.

Tillsammans hundratals år.

Hur kan vi utmana er?

Kan vi tillsammans bygga nya rustningar åt er personal? Utveckla talanger och behålla kompetenser.
Tillsammans adressera utmaningar och skapar förutsättningar för lösningar.

50

använder oss för skapa engageman

50

Väljer gotland för det är klimatsmart

50

använder event för att öka försäljning och skapa leads

50

anlitar oss för att skapa
lösningar

50

konfererar på Gotland för att det kokar av entreprenörsskap på ön
white_circle

Victor Ewald

victor@gogotland.se  

070-787 78 04‬ Byråledare
white_circle

Fredrik Broman

fredrik@gogotland.se  

072-974 90 30‬ Byråledare
white_circle

Anna Lundin

anna@gogotland.se  

070-748 02 42‬ Säljare
white_circle

Anna Gustafson

anna.gustafson@gogotland.se  

‭073-513 86 68‬ Projektledare
white_circle

Morgan Sjöstrand

morgan@gogotland.se  

076-834 79 87‬ Producent
white_circle

Joel Karnsmyr

joel@gogotland.se  

‭072-013 31 51‬ Producent
white_circle

John Friederich

john@gogotland.se  

073-219 81 11‬ Projektledare
white_circle

Palle Paulsen

palle@gogotland.se  

070-440 25 42‬ Artist och aktivitetsansvarig
white_circle

Nina Petterson

nina@gogotland.se  

076-629 70 65‬ Projektledare

Det här kan vi göra för dig

Vi har en portfölj utav de absolut roligaste och upplevelserna på Gotland. Vårt mål är att göra det så smidigt som möjligt för dig - ge dig en kontakt till hela Gotland.

Box

Finns ingen bättre plats
för en riktig show

Fånga det perfekta ögonblicket under
en föreställning i någon av våra ruiner.

Läs mer Boka eld